Opis inwestycji

Park Włochy to luksusowy czterokondygnacyjny apartamentowiec położony zaledwie 7 km od centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego, ponad dwustuletniego parku otaczającego wspaniale zachowany XVIII wieczny pałac wybudowany przez hrabiego Antoniego T. Mostowskiego, tuż obok uroczego Stawu Koziorożca. Usytuowanie inwestycji przy bardzo mało uczęszczanej uliczce zapewnia mieszkańcom ciszę i wysoki komfort wypoczynku. Jest to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą żyć niemal w sercu wielkiego miasta, będąc blisko najważniejszych wydarzeń kulturalnych i społecznych, a równocześnie, pragną mieć możliwość w ciągu kilku minut zapaść się we własną małomiasteczkową sielankę. W budynku znajdować się będzie do jedenastu ekskluzywnych apartamentów o powierzchni od 32m2 do 92 m2 - możliwość dowolnego łączenia powierzchni, a także podziemny parking. Dla wygody mieszkańców przewidziano duży 6/8 osobowy dźwig, dostępny już z poziomu garażu. Większość apartamentów posiada tarasy lub balkony. Dzięki zastosowaniu dużych powierzchni szklanych, ciągi komunikacyjne są oświetlone światłem naturalnym. Inwestycja Park Włochy jest wyjątkowa ze względu na jej doskonałe usytuowanie oraz połączenie nowoczesnej technologii z wykorzystaniem materiałów budowlanych o wysokiej jakości.

Wyposażenie apartamentów
W cenie  zapewniamy kompleksowe wyposażenie każdego apartamentu w: instalację EIB firmy Gira, która pozwala zintegrować i inteligentnie sterować: ogrzewaniem, oświetleniem i centralną klimatyzacją firmy Fujitsu wraz z trzema zmiennikami na apartament, instalację telewizji cyfrowej przygotowanej do odbioru HDTV, wraz z zespołem urządzeń umożliwiających odbiór programów telewizji naziemnej, w trzech punktach niezależnego odbioru, intranet wraz z 25 letnia gwarancja na okablowanie, serwer mailowy wraz z domeną jak i homeserwer z którego można będzie zdalnie sterować żaluzjami, klimatyzacja oraz oświetleniem, rejestracyjny monitoring obiektu (7 kamer), domofon lub opcjonalnie videodomofon, elektryczne żaluzje zewnętrzne wraz z możliwością centralnego lub zdalnego sterowania Do każdego apartamentu obligatoryjnie przypisane jest miejsce garażowe /płatne dodatkowo/ - 36600 pln brutto oraz  pomieszczenie użytkowe /płatne dodatkowo/ - 11.000 pln brutto. Apartamenty oferowane są do sprzedaży w standardzie wykończenia deweloperskim bez podłóg i białego montażu. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z biurem sprzedaży.


Do każdego apartamentu obligatoryjnie przypisane jest
      miejsce garażowe podziemne oraz jako opcja:
·    zewnętrzne miejsce postojowe zamknięte
·    komórka lokatorska


 Warto również zaznaczyć, że istnieje możliwość zaadoptowania na ogród zimowy powierzchni tarasu przynależnej do apartamentu mieszczącego się na parterze.